Městské služby

Ústí nad Labem

V Ústí nad Labem jsme pro vás již více než 15 let. Staráme se o bazény, sauny, koupaliště a sportovní areály, zajišťujeme venkovní i vnitřní parkování, provozujeme pohřební službu, krematorium a jsme správci 7 hřbitovů.

Novinky

Městské
lázně

Secesní budova Městských lázní sloužící veřejnosti již od roku 1908 stále nese historické prvky – např. vysoký klenbový strop zdobený rozetou a arkádami, čímž na své návštěvníky přenáší nejen dobového ducha, ale nabízí až intimní atmosféru. 

 
 

Areál
Klíše

Krytá hala Plaveckého areálu Klíše, která byla po rozsáhlé rekonstrukci znovuotevřena v roce 2015, disponuje 50m plaveckým bazénem a dále dětským bazénem se skluzavkou. Využít je možné parní saunu. Ve venkovním prostoru na Vás čeká skokanský bazén s 10 m skokanskou věží. Součástí objektu je rovněž finská i bio sauna, solárium, fitness centrum a dvě petanqué hřiště.

Koupaliště
Brná

V areálu letního Koupaliště Brná u řeky Labe, v malebném údolí Porta Bohemica, naleznete rekreační bazén s tobogánemdětské brouzdalištěplavecký bazén či další bazén pro rekreaci. Na málokteré koupaliště se dostanete lodí.

 
 

Areál
Větruše

Ve sportovním areálu Větruše najdete dva tenisové kurty (antuka, umělé lajny) a víceúčelové hřiště na volejbal, nohejbal a basketbal (umělý povrch). Dále nabízíme zázemí pro sportovce (sprchy, šatny, WC), možnost občerstvení (studené nealko nápoje, káva, voda, čaj, nanuky, venkovní sezení) a zapůjčení sportovních potřeb. V areálu najdete také dětské hřiště.

Cyklocentrum

Pro všechny cyklisty, turisty i ostatní návštěvníky Ústí nad Labem je tu naše cyklocentrum. V něm zapůjčujeme nářadí pro základní opravy, které zvládnete svépomocí. Své kolo si můžete umýt či dohustit a využít stojany na centrování kol.

 
 

Pohřební
služby

Jsme tu pro Vás od roku 2005. Poskytujeme veškeré služby související s posledními věcmi člověka. Jsme správci všech obřadních síní ve městě, krematoria a hřbitovů. Sjednáte si u nás hudbu, smuteční řeč nebo projekci.

Všechny aktuální provozní informace a novinky hledejte na našich FB stránkách, které používáme jako nejrychlejší zdroj v případě náhlých omezení, mimořádných opatření, akcí… a podobně. Webové stránky pro tyto situace nejsou tolik efektivní a flexibilní.

2800+

sledujících