Městské služby města Ústí nad Labem
Home Ceník Aktuality Ankety ISO certifikáty Vyhledávání Kontakt Mapa stránek Videogalerie 
  Aktuality  
 • Zahájení letní sezóny 2016 na Koupališti Brná

  Milí návštěvníci, v pondělí dne 16. 5. 2016 od 9:00 hodin začíná letní sezóna na Koupališti Brná. Srdečně Vás zveme k návštěvě.
  zobrazit celý text
 • Uzavření provozu bazénu a sauny v Městských lázních

  Vážení návštěvníci, v období od 14. 5. 2016 do 15. 9. 2016 bude uzavřen provoz bazénu a sauny v budově Městských lázní. Od 16. 5. 2016 se na Vás těšíme v areálu Koupaliště Brná.
  zobrazit celý text
 • Změna cen vstupného na Koupaliště Brná

  Vážení návštěvníci, rádi bychom Vás touto cestou informovali o změnách cen vstupného na Koupaliště Brná pro letní sezónu 2016. Na základě Vašich podnětů z předchozích let jsme nově zavedli zvýhodněné rodinné vstupné, měsíční permanentní vstupenku pro děti i dospělé a šatny zdarma. Nově nabízíme také zlevněné vstupné již od 16:00 hodin odpoledne, namísto 2,5 hodiny před ukončením provozní doby koupaliště, jak tomu bylo doposud. Základní vstupné pro dospělé osoby zůstává zachováno ve výši 80 Kč. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.
  zobrazit celý text
 • Ranní plavání v Plaveckém areálu Klíše

  Milí návštěvníci, na Vaše četné žádosti zavádíme od 9. 5. 2016 v Plaveckém areálu na Klíši ranní plavání pro veřejnost, a to vždy v pondělí, středu a pátek od 6:00 do 8:00 hodin. Cena: 1 hodina za 50 Kč, 2 hodiny za 70 Kč Těšíme se na Vaši návštěvu.
  zobrazit celý text
 • Nový ceník platný od 28.4.2016 - omluva

  Včera jsme omylem zveřejnili jednu z navržených verzí ceníku pro letní sezónu před ukončením projednávání. Platný ceník pro letní sezónu 2016 zveřejníme začátkem května.
  zobrazit celý text

Stránka nebyla nalezena!Omlouváme se, ale stránku se nepodařilo najít. Zkuste prosím zkontrolovat správné zadání stránky.
Copyright © 2015 Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena. | Redakční systém