Městské služby města Ústí nad Labem
Home Ceník Aktuality Ankety ISO certifikáty Vyhledávání Kontakt Mapa stránek Videogalerie 
  Aktuality  
 • Odměnili jsme dalšího jubilejního zákazníka Městských lázní

  Dne 17. ledna 2017 byl odměněn 1111. návštěvník Městských lázní, jímž se stala paní Drahomíra Hartlová z Ústí nad Labem, která navštívila kurz plavání a cvičení pro nastávající maminky na bazénu. Dárek v podobě přednabité elektronické peněženky na 300,- Kč převzala z rukou instruktora plavání Petra Urbana.
  zobrazit celý text
 • Nové cenové podmínky placeného stání na vymezených komunikacích města Ústí nad Labem

  Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat o přípravě nových cenových podmínek placeného stání na vymezených komunikacích na katastrálním území města Ústí nad Labem, které vejdou v účinnost 1. 2. 2017. Tyto podmínky Vám ihned po lednovém schválení orgány města Ústí nad Labem na tomto místě oznámíme. Stávající parkovací známky pro rok 2016 platí do 31.1.2017. Děkujeme za pochopení a trpělivost.
  zobrazit celý text
 • Hlavní cena soutěže Ústecké Selfie 2016 byla předána výherkyni

  12. 10. 2016 se konalo závěrečné losování soutěže Ústecké Selfie 2016. Hlavní cenou soutěže byla kvadrokoptéra s HD kamerou, která byla předána šťastné výherkyni slečně Nikole Staňkové.
  zobrazit celý text

Stránka nebyla nalezena!Omlouváme se, ale stránku se nepodařilo najít. Zkuste prosím zkontrolovat správné zadání stránky.
Copyright © 2015 Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena. | Redakční systém