Městské služby města Ústí nad Labem
Home Ceník Aktuality Ankety ISO certifikáty Vyhledávání Kontakt Mapa stránek Videogalerie 
  Aktuality  
 • Bazén v Městských lázních bude 16.12. od 11 hodin uzavřen pro veřejnost

  Vážení zákazníci, v pátek dne 16.12.2016 bude bazén v Městských lázních v době od 11:00 – 15:00 hodin pro veřejnost uzavřen. Opětovně se bazén pro veřejnost otevře v sobotu 17.12.2016.
  zobrazit celý text
 • Změna provozní doby v bazénu Městských lázních

  Vážení zákazníci, počínaje 5.12.2016 nastane změna v otevírací době bazénu; nově bude v pondělí otevřeno pro veřejnost do 16:00 hodin. Otevírací doba pro ostatní dny zůstává nezměněna.
  zobrazit celý text
 • Rezidentní karty a Celoplošné karty s místním určením - pozastavení prodeje v prosinci 2016

  Vážení zákazníci, vzhledem k možným změnám v parkování ve městě Ústí nad Labem, o kterých bude rozhodovat Zastupitelstvo města Ústí nad Labem v průběhu prosince 2016, v současné chvíli pozastavujeme vydávání rezidentních karet a celoplošných karet s místním určením. Další informace budou zveřejněny v prosinci 2016.
  zobrazit celý text
 • Aktuální informace ke kurzu PLAVÁNÍ A CVIČENÍ PRO NASTÁVAJÍCÍ MAMINKY

  Milé nastávající maminky, 22. 11. 2016 pro Vás otevíráme kurz plavání a cvičení v bazénu Městských lázních. V níže uvedeném letáčku se dozvíte všechny základní informace. Těšíme se na Vaši návštěvu.
  zobrazit celý text

Stránka nebyla nalezena!Omlouváme se, ale stránku se nepodařilo najít. Zkuste prosím zkontrolovat správné zadání stránky.
Copyright © 2015 Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena. | Redakční systém