Městské služby města Ústí nad Labem
Home Videogalerie Aktuality Ankety ISO certifikáty Vyhledávání Kontakt Mapa stránek 
  Aktuality  
 • 22 222. prázdninový návštěvník Termálního koupaliště Brná odměněn

  Dne 3.8.2015 kolem 14.hodiny jsme na Termálním koupališti v Brné přivítali 22 222. prázdninového návštěvníka. Stal se jím Daniel Štefčík z Ústí nad Labem.
  zobrazit celý text
 • Další odměna na Brné se chystá

  Znovu vyhlížíme zákazníka, který bude na termálním koupališti v Brné odměněn. Tentokrát jím bude ten zákazník, který se stane 22 222. návětěvníkem během července.
  zobrazit celý text
 • Nová atrakce na termálním koupališti Brná

  Na louce vlevo od hlavního vchodu na koupaliště se objevila nová atrakce pro naše nejmenší zákazníky. Jedná se o obrovského tygra, v jehož útrobách mohou děti skákat.
  zobrazit celý text
 • Odměna pro 11 111. návštěvníka Brné

  Naše pokladní i ostatní personál koupaliště vyhlíží zákaznika, který bude během července v pořadí 11 111., aby mu předali elektronickou peněženku nabitou na částku 1.111 Kč.
  zobrazit celý text
 • Zrekonstruované koupaliště v Brné zahajuje 15. května sezónu

  Nutná rekonstrukce rekreačního bazénu, dále sprch, toalet a rozvodů stála 19, 8 miliónu korun bez DPH. Návštěvníci Termálního koupaliště Brná se mohou těšit na prakticky nový rekreační bazén, upravené brouzdaliště, vodní atrakce, bezbariérové sociální zařízení, plochy pro odpočinek i zrekonstruovaný tobogán.
  zobrazit celý text

Stránka nebyla nalezena!Omlouváme se, ale stránku se nepodařilo najít. Zkuste prosím zkontrolovat správné zadání stránky.
Copyright © 2015 Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena. | Redakční systém