Městské služby města Ústí nad Labem
Home Ceník Aktuality Ankety ISO certifikáty Vyhledávání Kontakt Mapa stránek Videogalerie 
  Aktuality  
 • Seznam nezaplacených hrobových míst

  Jako každé čtvrletí i tentokrát jsme pro vás připravili Seznam nezaplacených hrobových míst pohřebišť, která spravujeme. Tyto "seznamy" naleznete vyvěšené také na jednotlivých hřbitovech. Řazeny jsou abecedně, dle příjmení nájemce.
  zobrazit celý text
 • Nový ceník platný od 28.4.2016 - omluva

  Včera jsme omylem zveřejnili jednu z navržených verzí ceníku pro letní sezónu před ukončením projednávání. Platný ceník pro letní sezónu 2016 zveřejníme začátkem května.
  zobrazit celý text
 • Omezení provozu bazénu v Městských lázních dne 7. 5. 2016

  Vážení návštevníci, dne 7.5.2016 bude pro návštěvníky uzavřen provoz bazénu, a to od 9.00 do 13.00 hodin. Bazén bude opět v provozu tentýž den od 14.00 hodin. Děkujeme Vám za pochopení.
  zobrazit celý text
 • Sanitární den na Klíši proběhne 2. května

  Dovolujeme si Vás informovat, že další celodenní sanitární den v areálu Klíše proběhne dne 2. května. Tento den bude tedy areál uzavřen.
  zobrazit celý text
 • Venkovní vchod do bufetu na Klíši je již otevřen

  Vážení zákaznici, od nynějška, budete-li mít zájem, můžete navštívit bufet v areálu na Klíši i v případě, že nejste návštěvníky haly. Na místo Vás bezpečně dovedou šipky a ukazatele a jsme si jisti, že nemůžete minout.
  zobrazit celý text

Stránka nebyla nalezena!Omlouváme se, ale stránku se nepodařilo najít. Zkuste prosím zkontrolovat správné zadání stránky.
Copyright © 2015 Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena. | Redakční systém