Městské služby města Ústí nad Labem
Home Ceník Aktuality Ankety ISO certifikáty Vyhledávání Kontakt Mapa stránek Videogalerie 
  Aktuality  
  • Rezidentní karty, parkovací karty a parkovací známky

    Zahájení prodeje rezidentních karet na r. 2016 a prodloužení platnosti celoplošných karet 2015
    zobrazit celý text

Aktualizace 26.6. 20:00 hodin - Plavecký bazén v Brné opět v provozu


Vážení zákazníci,
až do odvolání bude plavecký bazén v Brné uzavřen. Důvodem pro toto opatření je vandalismus.  Ostatní bazény jsou nadále otevřeny.
Děkujeme za pochopení

Vážení zákazníci,
plavecký bazén byl již zprovozněn. 
Těšíme se na vaši návštěvu


Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace: Nahoru  Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace: Tisk  PDF  Email

OMEZENÍ PROVOZU WEBOVÝCH STRÁNEKVážení zákazníci, omlouváme se za případné omezení provozu našich webových stránek, které jsou v současné době upgradovány. Děkujeme za pochopení.
více informací

O nás


Čím posloužíme?

Vážený návštěvníku. Vítáme Vás na stránkách Městských služeb Ústí nad Labem. Zde v příslušné rubrice snadno a rychle naleznete službu, kterou potřebujete, ať už jde o sportovní vyžití, koupání, návštěvu sauny, pronájem parkovacího místa, nebo tip na výlet.

V příslušných rubrikách naleznete provozní dobu sportovišť, lázní i koupališť, ceníky včetně nároků na slevy i užitečné informace, jakými jsou obsazenost a možnost objednávky. Sledujte, prosím, rovněž odkazy na zajímavé akce, ať už sportovního nebo kulturního zaměření, ankety i soutěže pro veřejnost o volné vstupenky a nabídky pro rodiny s dětmi.

Informujeme Vás také o parkovacích místech v lokalitě Ústí nad Labem, způsobu placení parkovného i aktuálním ceníku.

Vzhledem k tomu, že spravujeme hřbitovy, naleznete zde i užitečné informace, jak a kde řešit náročnou životní situaci, která jednoho dne potká každého z nás.

A protože jsme otevřená společnost, pravidelně na našem webu naleznete v rubrice Černé na bílém veškeré informace, týkající se výběrových řízení a hospodaření.

Těšíme se, že zde najdete vše, co požadujete. Přehledně, rychle, zajímavě, slovem i obrazem.
 


Od roku 2008 se můžeme také jako jedna z mála příspěvkových organizací pochlubit certifikací dle normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naším cílem je poskytovat kvalitní služby svým zákazníkům.


Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace: Nahoru  Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace: Tisk  PDF  Email

Copyright © 2015 Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena. | Redakční systém