Městské služby města Ústí nad Labem
Home Ceník Aktuality Ankety ISO certifikáty Vyhledávání Kontakt Mapa stránek Videogalerie 
  Aktuality  
 • Dny evropského dědictví 2016 v Městských lázních a Areálu Větruše

  Městské služby Ústí nad Labem se ve dnech 3. - 4. 9. 2016 a 10. - 11. 9. 2016 připojí ke Dnům evropského dědictví na provozovně Městské lázně a Areál Větruše. Čeká na Vás doprovodný program a soutěž. Více informací níže.
  zobrazit celý text
 • Ukončení provozu Koupaliště Brná k 16. 9. 2016 x nová sezóna v Městských lázních od 19. 9. 2016

  Ke dni 16. 9. 2016 bude ukončen provoz na Koupališti Brná. Od 19. 9. 2016 se můžete těšit na otevření bazénu a sauny v Městských lázních. Více informací níže.
  zobrazit celý text
 • Oceněn 22 222. návštěvník Koupaliště Brná

  Dne 4. 8. 2016 jsme v areálu Koupaliště Brná přivítali 22 222. návštěvníka, jímž se stala paní Vacková z Ústí nad Labem. Více informací si můžete přečíst níže.
  zobrazit celý text
 • *** NOVINKA *** 10ti vstup na Koupaliště Brná

  Nová položka v ceníku na Koupališti Brná. Více informací naleznete níže.
  zobrazit celý text
 • Soutěž "ÚSTECKÉ SELFIE 2016" o dron s HD kamerou

  Foťte selfie na provozovnách Městských služeb Ústí nad Labem a vyhrajte DRON s HD kamerou. Více informací naleznete níže. Tuto soutěž pořádá Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s., jehož jsme partnerem.
  zobrazit celý text

O nás


Čím posloužíme?

Vážený návštěvníku. Vítáme Vás na stránkách Městských služeb Ústí nad Labem. Zde v příslušné rubrice snadno a rychle naleznete službu, kterou potřebujete, ať už jde o sportovní vyžití, koupání, návštěvu sauny, pronájem parkovacího místa, nebo tip na výlet.

V příslušných rubrikách naleznete provozní dobu sportovišť, lázní i koupališť, ceníky včetně nároků na slevy i užitečné informace, jakými jsou obsazenost a možnost objednávky. Sledujte, prosím, rovněž odkazy na zajímavé akce, ať už sportovního nebo kulturního zaměření, ankety i soutěže pro veřejnost o volné vstupenky a nabídky pro rodiny s dětmi.

Informujeme Vás také o parkovacích místech v lokalitě Ústí nad Labem, způsobu placení parkovného i aktuálním ceníku.

Vzhledem k tomu, že spravujeme hřbitovy, naleznete zde i užitečné informace, jak a kde řešit náročnou životní situaci, která jednoho dne potká každého z nás.

A protože jsme otevřená společnost, pravidelně na našem webu naleznete v rubrice Černé na bílém veškeré informace, týkající se výběrových řízení a hospodaření.

Těšíme se, že zde najdete vše, co požadujete. Přehledně, rychle, zajímavě, slovem i obrazem.
 


Od roku 2008 se můžeme také jako jedna z mála příspěvkových organizací pochlubit certifikací dle normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naším cílem je poskytovat kvalitní služby svým zákazníkům.


Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace: Nahoru  Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace: Tisk  PDF  Email

Copyright © 2015 Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena. | Redakční systém