Aktuality

Omezení čtvrtečního provozu dětského bazénu a skokanského bazénu v Plaveckém areálu Klíše

Po dobu měsíce června 2019 bude každý ČTVRTEK od 16:15 do 17:15 hodin dětský bazén uzavřen veřejnosti, a to z důvodu jeho rezervace.

Omezení se – ze stejného důvodu – týká i skokanského bazénu, a to od 16:00 do 17:00 hodin každý ČTVRTEK.

Děkujeme za pochopení.


 

Prázdninové bruslení pro veřejnost na Zimním stadionu

Přijďte se 18. 8. 2019 ochladit a zpestřit si prázdniny na Zimní stadion – od 17:30 do 19:00 hodin se můžete těšit na oblíbené veřejné bruslení.


 

UPOZORNĚNÍ na červencovou odstávku Plaveckého areálu Klíše

Plavecký areál Klíše chystá od 1. do 31. 7. 2019 každoroční odstávku provozu, při níž bude provedeno čištění bazénů a drobné opravy na bazénové technologii, které lze uskutečnit pouze při vypuštěných bazénech.
Dále proběhne oprava prasklých obkladů a dlažeb; výmalba recepce, předsálí šaten a fitcentra. Vyčištěny budou skleněné stěny včetně výměny prasklých skel. Řádnou kontrolou projde pokladní systém včetně skříněk a elektronických zámků. Parkoviště před objektem bude důkladně uklizeno od nečistot z probíhající stavby letního koupaliště a bude osazeno novými odpadkovými koši.
Důležitou akcí pak bude napojení letního koupaliště, které prochází rekonstrukcí, na inženýrské sítě z plavecké haly. Pokud by se toto napojení provádělo mimo odstávku, musel by být provoz haly minimálně na dva dny přerušen.


Jako kompenzaci za uzavření areálu budou mít zákazníci po celý měsíc srpen zvýhodněný vstup do bazénu v podobě jedné hodiny navíc.


 

Upozornění k prodeji parkovacích karet v období 17. – 28.6.2019

Hlásíme, že ve dnech od 17. do 28.6.2019 bude – z provozních důvodů – uzavřena pokladna pro prodej parkovacích karet. 

V tomto období bude možné parkovací karty zakoupit pouze po telefonické dohodě na mobilním čísle +420 724 203 756.

Děkujeme Vám za pochopení.


 

Tisková zpráva k aplikaci ParkSimply

Statutární město Ústí nad Labem společně s příspěvkovou organizací Městské služby Ústí nad Labem si pro všechny motoristy přichystalo novinku, která má zrychlit a usnadnit platby za parkování po celém městě.

Na základě spolupráce s technologickou společností GLOBDATA a.s. je nově možné zaplatit parkování prostřednictvím speciální aplikace ParkSimply. Ústí nad Labem se tak stává prvním městem v republice, kde bude zbrusu nová aplikace fungovat. Další česká města budou aplikaci zavádět v dalších měsících.

Samotná aplikace ParkSimply je velmi jednoduchá a intuitivní. Placení probíhá ve třech krocích. Nejprve je nutné zvolit formát placení. Poté stačí na mapě zadat tarifní zónu, ve které se řidič právě nachází. A nakonec zvolit, na jak dlouhou dobu chce parkovné zaplatit. Celý proces zabere jen několik vteřin a ušetří uživatelům mnoho času.

 

 

 

 

 

Ústí nad Labem doposud využívalo placení pomocí parkovacích automatů či SMS nebo aplikace SEJF. „Spolupráci s Ústím nad Labem si nemůžeme vynachválit. Vedení města se snaží reflektovat současné trendy v oblasti Smart Cities a využívat moderní technologie k usnadnění života obyvatel. Jsme rádi, že naše nová aplikace ParkSimply startuje svou budoucnost právě v Ústí nad Labem, stejně jako před 11 lety bylo Ústí nad Labem prvním městem, kde naše společnost zavedla platbu parkovného prostřednictvím SMS. Rádi se podílíme na dalším zlepšování komfortu života,“ říká předseda představenstva společnosti Ing. Jan Koloušek.

Společnost Globdata a.s. je lídrem v oblasti systémů plateb za parkování využívaném ve více než padesáti českých městech a více než 100 projektech včetně SMS jízdenek a udává trendy v mobilním placení. Projekt ParkSimply, který Globdata a.s. provozuje, je tak dalším logickým krokem k zefektivnění a zjednodušení placení pro co nejširší pole zákazníků. Aplikace ParkSimply je v současné době dostupná pro chytré telefony a tablety se systémy iOS a Android.

Autor: Globdata a.s.


 

 

Loading...