Aktuality

Otevření Plaveckého areálu Klíše po letní odstávce

1.8.2019 otevíráme Plavecký areál Klíše po pravidelné letní odstávce.
A co je u nás nového
 Byly provedeny nezbytné opravy na bazénové technologii tak, abyste mohli dalších 11 měsíců plavat bez nutnosti dalších odstávek. 
 Pochopitelně nechybělo ani vypuštění, důsledná desinfekce a znovunapuštění bazénů. Pro představu: 50 m plavecký bazén se vypouští 2 dny, jeho čištění probíhá 3 dny a po dobu 10 dní se napouští.
 Proběhla oprava prasklých obkladů a dlažeb; výmalba recepce, předsálí šaten a fitcentra. Vyčištěny byly skleněné stěny včetně výměny prasklých skel.
 Řádnou kontrolou prošel pokladní systém včetně skříněk a elektronických zámků. 
 Parkoviště před objektem bylo důkladně uklizeno od nečistot z probíhající stavby letního koupaliště a bylo osazeno novými odpadkovými koši. 
 Košů na tříděný odpad se pak dočkaly i vnitřní prostory.
 V prostoru u skokanského bazénu jsme pro Vás nainstalovali nové slunečníky.
 Důležitou akcí bylo napojení letního koupaliště, které prochází rekonstrukcí, na inženýrské sítě z plavecké haly. 
 Na parkovišti byla nově vyznačena parkovací místa.
K dispozici je Vám nový rozpis sauny s rozšířením o společné saunování.

 Jak jsme již avizovali, po celý měsíc srpen budou mít platí akce ve formě zvýhodněného vstupu do bazénu v podobě jedné hodiny navíc 


 

Srpnová akce „O hodinu déle“ v bazénu Plaveckého areálu Klíše

Od 1. do 31.8.2019 je pro všechny návštěvníky připraven cenově zvýhodněný pobyt v bazénu Plaveckého areálu Klíše neboli akce „O hodinu déle“. Místo jedné hodiny budete mít za stejnou cenu k dispozici celých 120 minut a v případě, že se rozhodnete zůstat 3 hodiny, bude Vám účtován pouze dvouhodinový pobyt.
Ceny v sauně a fitness zůstávají bez změn.


 

Uzavření pokladny pro prodej parkovacích karet ve dnech 19. – 23. 8. 2019

Dáváme na vědomí, že ve dnech od 19. do 23. 8. 2019 bude z provozních důvodů uzavřena pokladna pro prodej parkovacích karet.

Ve výše uvedeném období je však možné si parkovací kartu zakoupit po předchozí telefonické dohodě na mobilním čísle: +420724203756.

Děkujeme za pochopení.


 

Tisková zpráva k aplikaci ParkSimply

Statutární město Ústí nad Labem společně s příspěvkovou organizací Městské služby Ústí nad Labem si pro všechny motoristy přichystalo novinku, která má zrychlit a usnadnit platby za parkování po celém městě.

Na základě spolupráce s technologickou společností GLOBDATA a.s. je nově možné zaplatit parkování prostřednictvím speciální aplikace ParkSimply. Ústí nad Labem se tak stává prvním městem v republice, kde bude zbrusu nová aplikace fungovat. Další česká města budou aplikaci zavádět v dalších měsících.

Samotná aplikace ParkSimply je velmi jednoduchá a intuitivní. Placení probíhá ve třech krocích. Nejprve je nutné zvolit formát placení. Poté stačí na mapě zadat tarifní zónu, ve které se řidič právě nachází. A nakonec zvolit, na jak dlouhou dobu chce parkovné zaplatit. Celý proces zabere jen několik vteřin a ušetří uživatelům mnoho času.

 

 

 

 

 

Ústí nad Labem doposud využívalo placení pomocí parkovacích automatů či SMS nebo aplikace SEJF. „Spolupráci s Ústím nad Labem si nemůžeme vynachválit. Vedení města se snaží reflektovat současné trendy v oblasti Smart Cities a využívat moderní technologie k usnadnění života obyvatel. Jsme rádi, že naše nová aplikace ParkSimply startuje svou budoucnost právě v Ústí nad Labem, stejně jako před 11 lety bylo Ústí nad Labem prvním městem, kde naše společnost zavedla platbu parkovného prostřednictvím SMS. Rádi se podílíme na dalším zlepšování komfortu života,“ říká předseda představenstva společnosti Ing. Jan Koloušek.

Společnost Globdata a.s. je lídrem v oblasti systémů plateb za parkování využívaném ve více než padesáti českých městech a více než 100 projektech včetně SMS jízdenek a udává trendy v mobilním placení. Projekt ParkSimply, který Globdata a.s. provozuje, je tak dalším logickým krokem k zefektivnění a zjednodušení placení pro co nejširší pole zákazníků. Aplikace ParkSimply je v současné době dostupná pro chytré telefony a tablety se systémy iOS a Android.

Autor: Globdata a.s.


 

 

Půjčovna bruslí

Vážení milovníci bruslení,

chtěli byste navštívit naše veřejné bruslení a nemáte brusle? Ale to vůbec nevadí!

Již od září roku 2018 provozujeme půjčovnu bruslí, pro níž jsme právě v těchto dnech dokoupili další nové brusle, a to v číslech, které nám dosud chyběly.

Nově tedy máme k dispozici 60 párů bruslí k zapůjčení.

Těšíme se na  vás!