Aktuality

Uzavření provozoven MSUL veřejnosti

Reagujeme tímto na Vládou ČR vyhlášený nouzový stav v souvislosti s šířením onemocnění COVID-19 a s okamžitou platností uzavíráme pro veřejnost provozovny Plavecký areál Klíše, Městské lázně, Zimní stadion, Areál Větruše i Cyklocentrum města Ústí nad Labem.

Omezení prodeje parkovacích karet:
Úřední hodiny: Po + St 13:00 – 16:00 hodin (kancelář provozovny Dopravní obsluha v Městských lázních, ul. Panská 23, přízemí).

Mariánské garáže: nebude vybírána hotovost a nebude zde prodlužována platnost parkovacích karet. Prodlužování platnosti karet je možno provádět telefonicky na telefonních číslech: 724 203 756 a 602 542 066 v pracovní dny od 7:00 do 14:00 hodin.

Na základě Usnesení č. 84/2020 Sb. vlády ČR se s účinností do 1. dubna 2020 zakazují platnosti nařízení, kterým obec vymezuje oblasti obce, ve kterých lze místní komunikace nebo jejich určené úseky užít za cenu sjednanou v souladu s cenovými podmínkami. To znamená, že se na placených parkovištích ve městě Ústí nad Labem, která jsou na místních komunikacích, do 1. dubna 2020 NEPLATÍ PARKOVNÉ. Toto rovněž platí i v garážích objektu Zanádraží.

Hřbitovy a pohřební služba:

Do odvolání uzavíráme Správu hřbitovů.
V případě, že Vám aktuálně končí pronájem hrobového místa, nebude Vám v těchto dnech zrušeno. Platbu je možné uskutečnit převodem na účet nebo osobně až po zrušení nařízení vlády ČR.

Pohřební služba je Vám k dispozici v kancelářích Starého Krematoria na Střekově, a to v Po + St 10:00 – 13:00 hod.

Pro sjednání pohřbu důrazně prosíme pozůstalé, aby projednáním záležitosti pověřili vždy jen jednoho člena rodiny a upřednostnili platbu kartou.

Doporučujeme dále, aby vypravitelé pohřbů omezili okruh smutečních hostí a při obřadu upustili od osobních kondolencí. Prosíme pozůstalé a smuteční hosty, aby ve smutečních síních, prostoru vně smutečních síní a na hřbitovech dodržovali odstup mezi osobami alespoň 2 metry.

Děkujeme Vám za pochopení.

Všem pevné nervy a pozitivní energii!


 

Vydáváme Výroční zprávu MSUL za rok 2019

Výroční zpráva o činnosti naší organizace za uplynulý rok 2019 je na světě.

Zhlédnout ji můžete zde 📓http://bit.ly/MSUL_VZ_2019

Užijte si i vložené odkazy a nezapomeňte přehrát obsažená videa, jimiž je obohacena.

Děkujeme za Vaši přízeň.


 

!!!NOVINKA!!! Příjem MULTISPORT karet v Plaveckém areálu Klíše

S radostí oznamujeme, že jsme vyslyšeli Vaše četné žádosti, překonali technické problémy a od 15.11.2019 spustili příjem Multisport karet v Plaveckém areálu Klíše.

Kartu můžete využít jak na bazén, saunu, fitness, tak na ranní plavání.

Těšíme se na Vaši návštěvu.


 

Tisková zpráva k nově opravenému zázemí fotbalového stadionu Český lev Neštěmice

Tisková zpráva k nově opravenému zázemí fotbalového stadionu FK Český lev Neštěmice ve formátu PDF ke stažení ZDE.


 

Nový kamerový systém v prostorách Zanádraží

Pro zvýšení Vaší bezpečnosti v prostorách Zanádraží – tedy na veřejném prostranství i v garážích – byl dne 23.10.2019 spuštěn zkušební provoz nového kamerového systému instalovaného Statutárním městem Ústí nad Labem.


 

Loading...